Witamy w lecznicy dla zwierząt w Rzeszowie

Lecznica weterynaryjna w Rzeszowie serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Jesteśmy nowoczesną i świetnie zaopatrzoną placówką, która oferuje pełen zakres usług: profilaktykę, diagnostykę, chirurgię, stomatologię, okulistykę, dermatologię i wiele innych. Dysponujemy własną sekcją diagnostyczną, w której wykonujemy szereg badań analitycznych, posiewy, testy jak i badania Usg. Gwarantujemy sympatyczną oraz bezstresową atmosferę, indywidualne podejście a także pomoc wykwalifikowanego personelu.

Kochamy zwierzęta
tak samo jak Ty

Obecność zwierząt niezmiernie polepsza samopoczucie i jest emocjonalnym wsparciem.

Wraz z rozwojem miast rośnie także rola lekarzy weterynarii w edukowaniu ludzi jak żyć w harmonii z Naszymi pupilami.

Zapoznaj się z Naszą ofertą

Lecznica dla zwierząt Rzeszów

Styczeń 22, 2018

Jakie pożywienie z pewnością zaszkodzi Twojemu psu

Pomimo bardzo silnych żołądków, które zazwyczaj radzą sobie nawet z czymś wyrzuconym do kosza, istnieje wiele rzeczy działających szkodliwie na Twojego psa. Zjedzenie niektórych niezdrowych może okazać się śmiertelne. Wiele z nich to nie tylko żywność dla ludzi, ale także rzeczy, które znajdują się w domu a Ty nie spodziewasz się, że psiak mógłby je zjeść. Poniżej postaram się opisać kilka, które powinieneś trzymać z dala od swojego psa.
Czerwiec 26, 2017

Jak szybko i bezpiecznie „utuczyć” psa?

Psy z niedowagą są bardzo podatne na problemy zdrowotne. Jeśli zauważysz, że Twój pupil staje się coraz chudszy i grozi mu ten stan, najlepsze co możesz zrobić to szybko zareagować.  Utrata wagi często spowodowana jest biegunką, słabym apetytem i problemami zdrowotnymi. Jeśli nie masz pewności co do przyczyny niedowagi u psa najlepiej zasięgnąć porady lekarza weterynarii.
Czerwiec 18, 2017

Pies nie śpi w nocy? Oto 3 skuteczne porady

To proste - jeśli Twój pies nie będzie w stanie spać w nocy, najprawdopodobniej będziesz się budził razem z nim. Ze szczekaniem, skomleniem i całym zamieszaniem z pewnością ciężko jest się wyspać. Jako najlepszy przyjaciel swojego pupila, ważne jest, abyś dowiedział się co powoduje, że zwierzę jest niespokojne nocą. Czy jest głodny? Nie znajduje wygodnej pozycji do spania? Wiedząc, dlaczego nie może spokojnie zasnąć będziesz miał możliwość znacznie szybciej rozwiązać proble
Czerwiec 8, 2017

Jak przygotować psa na nadejście dziecka?

Jeśli Ty i Twój partner spodziewacie się dziecka konieczne będzie przeprowadzenie w domu wielu zmian. Pokój trzeba zmienić w "przedszkole" a cały dom zabezpieczyć przed pomysłami potomka. Choć te zmiany są niezwykle ekscytujące dla przyszłych rodziców to należy pamiętać, że i Twój pies doświadczy nadchodzących zmian. On także musi zostać odpowiednio przygotowany.

Obejrzyj galerię zdjęć zwierzaków Naszych klientów

Pomogliśmy już wielu zwierzakom. Naszymi pacjentami są najczęściej psy, koty, króliki oraz chomiki.

Wejdź do galerii
 

Zadzwoń lub napisz

W nagłych przypadkach użyj telefonu lub od razu do Nas przyjedź